XX REAL - realitná kancelária

Hypocentrum

Bytový dom CAPITIS

IBV - Nábrežie

Chochoľná - Velčice

Obytná zóna Majer

Beckovská Vieska
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

V Trenčíne pribudne nová obytná štvrť nízkoenergetických domov

Bratislava, 18. novembra 2014 – Developerská spoločnosť Domy TN
začala s výstavbou nízkoenergetických radových rodinných domov v Trenčíne s názvom Komplex Pod Sokolice. Rodinné domy budú stáť na ulici Súvoz, v trenčianskej mestskej časti Pod Sokolice. V projekte je naplánovaných 16 dvojpodlažných domov, ktoré budú postavené z materiálov zameraných na úsporu energií. Aktuálne prebieha výstavba prvých štyroch rodinných domov.


Uzavretý obytný súbor ponúka 4-izbové nízkoenergetické rodinné domy už od 149 000 €, pričom v cene je zahrnutý  pozemok. „Domy sú postavené z materiálov, ktoré budúcim majiteľom garantujú veľkú úsporu energií. Ročné náklady na vykurovanie nepresiahnu 410 €. V prepočte na mesiac hovoríme o necelých 37 € na celý dom, hovorí Ján Migaš, z realitnej kancelárie XX REAL, ktorá je výhradným predajcom projektu. Urbanistický a architektonický koncept projektu naznačuje otvorený štýl bývania. Neoplotené predzáhradky domov bude lemovať uličný priestor, okolo ktorého povedie príjazdová komunikácia napájajúca sa na premávku hlavnej ulice.


Komplex  rodinných domov obsahuje jeden typ domov, ktoré budú umiestnené po oboch stranách prístupovej komunikácie. Dvojpodlažné domy s plochou strechou sú charakteristické jednotnou architektúrou, ktorej uniformnosť narúša farebné striedanie vzhľadu ich fasády. Ku každému domu prislúcha vlastná garáž a parkovacie miesto. Domy budú stáť v dvoch radoch, na pozemkoch o výmere od 243 m² do 491 m².  


Dom je dispozične rozdelený na dennú a nočnú zónu. Prízemie tvorí kuchyňa, ktorá je prepojená s jedálňou a obývačka s prístupom na vonkajšou zastrešenú terasu. Na poschodí sa nachádzajú dve detské izby, spálňa, dva šatníky a kúpeľňa. Z kúpeľne a spálne je prístup na balkón.


Pre lokalitu Pod Sokolice je príznačná blízkosť viacerých nákupných centier, taktiež vlakovej a autobusovej stanice. Nachádza sa v blízkosti mestskej časti Sihoť, ktorá obyvateľom poskytuje pestré možnosti športového vyžitia, pretože sa tu nachádzajú mestské športové areály napr. hokejový a futbalový štadión.


Developer:  Domy – TN, s.r.o.
Predajca: XX REAL, s.r.o., pobočka Trenčín
Hypotekárny partner: Hypocentrum finančné služby, s.r.o. 

Novinky a aktuality
30.3.20220 Zvažujete kúpu nového bytu? Je lepšia novostavba alebo radšej starší byt? Nekonečná dilema. Bratislava. Možno aj vy patríte medzi ...
14.1.2019 Zvýšia sa v roku 2019 ceny bytov? Rok 2018 sa vyznačoval kontinuálnym rastom cien bývania. V 1. polroku rástli ceny najmä mimo ...
20.11.2018 Ceny bytov lámu rekordy, analytici však bublinu nevidia "Ak v rokoch 2016 a 2017 medziročne stúpli ceny v silných lokalitách ako ...
10.7.2018 Ceny nových bytov v Bratislave naďalej stúpajú BRATISLAVA - Predaju novostavieb sa v druhom štvrťroku tohto roka v Bratislave ...
4.5.2018 KOŠICE ČI PREŠOV. ĽUDIA SÚ TERAZ OCHOTNÍ ZA BYTY PRIPLATIŤ Ceny bytov stúpli za posledné roky o 40 až 60 percent. VÝCHOD. ...
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
V krátkosti o nás

Aby sme proces získania vašej vysnívanej nehnuteľnosti čo najviac zjednodušili, vytvorili sme nový koncept služieb. Spojili sme služby realitnej kancelárie XX REAL a Hypocentra pod „jednu strechu“. 

Garanciou kvality sú vyše 15-ročné skúsenosti so sprostredkovaním finančných služieb a rovnako silné skúsenosti s realitným trhom.
 
Nestrácajte čas hľadaním, triedením a štúdiom všetkých potrebných informácií. Získajte ponuku financovania a bývania pripravenú presne pre vaše potreby.

Mgr. Ján Migaš