XX REAL - realitná kancelária

Hypocentrum

Bytový dom CAPITIS

IBV - Nábrežie

Chochoľná - Velčice

Obytná zóna Majer

Beckovská Vieska
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Perla Ružinova vypredala takmer štvrtinu bytov druhej etapy

Bratislava 10. decembra 2014 – Predaj pokračovania mestského rezidenčného projektu Perla Ružinova, nachádzajúceho sa na rozhraní Ružinova a Prievozu, patrí k veľmi úspešným, aj s ohľadom na fázu, v akej sa stavba aktuálne nachádza a kedy bol spustený samotný predaj bytov.

Hoci sú zatiaľ vidieť len základy a dokončenie hrubej stavby je naplánované na koniec roka 2015, predalo sa už viac ako 20 % z celkovej ponuky bytov a apartmánov v druhej etape projektu. Prvá etapa dopredáva posledné dva byty. Čo teda stojí za úspechom jedného z najväčších rezidenčných komplexov v Bratislave?

Predaju napomáha hlavne bezkonkurenčná cena bytov, ktorá sa nachádza na úrovni projektov s ponukou štartovacích bytov. V kombinácii s vyhľadávanou a veľmi obľúbenou bratislavskou lokalitou, ktorá ponúka všetku potrebnú občiansku vybavenosť sa byty predávajú takpovediac z papiera“ hovorí Ing. Filip Jamriška, Perla Ružinova, s.r.o

Okrem dostupnej ceny, zvyšujú záujem o byty rekordne nízke úrokové sadzby hypoték. Byty sa v druhom bratislavskom okrese predávajú za 1 913 € s DPH / m2, Perla Ružinova za 1 870 € s DPH / m2.

Typ bytu Cena bytov € s DPH     Výmera bytov                 Mesačná splátka od *
2-izbový od 80 400 €                   44 m2 + 4 m2 balkón     395 €
3-izbový od 114 643 €                 70 m2 + 4 m2 balkón     453 €
4-izbový od 127 312 €                 76 m2 + 5 m2 balkón     503 €

*Mesačná anuitná splátka je vypočítaná zo 100% hodnoty nehnuteľnosti s úrokovou sadzbou 2,5% a dĺžkou splácania 30 rokov.


 

O projekte


Dve veže Rubín a Zafír spolu ponúkajú 162 bytových jednotiek, pričom na každom poschodí sa nachádza šesť 2- až 4-izbových bytov, každý s vlastným balkónom. Čoskoro bude v predaji aj tretia veža - Smaragd.
Najväčší záujem je o 3-izbové byty. Všetky byty sú dostupné v rôznych úrovniach štandardu a približne rok sa bude ponúkať možnosť kúpy v štádiu holobyt. Dispozície bytov sú riešené tak, aby bola oddelená denná časť bytu od nočnej časti s hygienickým zázemím a poskytovali dostatok úložných priestorov.      
Okrem bytov, sa na prvých dvoch nadzemných podlažiach bude nachádzať 2 000 m2 určených pre obchodnú galériu, čím sa rozšíri priestor pre nové prevádzky a služby zvyšujúce komfort bývania. Výstavbou druhej etapy vznikne ďalší vnútro areálový blok, s oddychovou pešou zónou so zeleňou.

 

 

 Novinky a aktuality
30.3.20220 Zvažujete kúpu nového bytu? Je lepšia novostavba alebo radšej starší byt? Nekonečná dilema. Bratislava. Možno aj vy patríte medzi ...
14.1.2019 Zvýšia sa v roku 2019 ceny bytov? Rok 2018 sa vyznačoval kontinuálnym rastom cien bývania. V 1. polroku rástli ceny najmä mimo ...
20.11.2018 Ceny bytov lámu rekordy, analytici však bublinu nevidia "Ak v rokoch 2016 a 2017 medziročne stúpli ceny v silných lokalitách ako ...
10.7.2018 Ceny nových bytov v Bratislave naďalej stúpajú BRATISLAVA - Predaju novostavieb sa v druhom štvrťroku tohto roka v Bratislave ...
4.5.2018 KOŠICE ČI PREŠOV. ĽUDIA SÚ TERAZ OCHOTNÍ ZA BYTY PRIPLATIŤ Ceny bytov stúpli za posledné roky o 40 až 60 percent. VÝCHOD. ...
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
V krátkosti o nás

Aby sme proces získania vašej vysnívanej nehnuteľnosti čo najviac zjednodušili, vytvorili sme nový koncept služieb. Spojili sme služby realitnej kancelárie XX REAL a Hypocentra pod „jednu strechu“. 

Garanciou kvality sú vyše 15-ročné skúsenosti so sprostredkovaním finančných služieb a rovnako silné skúsenosti s realitným trhom.
 
Nestrácajte čas hľadaním, triedením a štúdiom všetkých potrebných informácií. Získajte ponuku financovania a bývania pripravenú presne pre vaše potreby.

Mgr. Ján Migaš