XX REAL - realitná kancelária

Hypocentrum

Bytový dom CAPITIS

IBV - Nábrežie

Chochoľná - Velčice

Obytná zóna Majer

Beckovská Vieska
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Najvýhodnejší úver na bývanie 

 
U nás získate bývanie a výhodné financovanie  na jednom mieste a bez zbytočných prieťahov. O bezproblémové získanie a čerpanie hypotekárneho úveru sa postarajú špecialisti zo spoločnosti Hypocentrum finančné služby, ktorá je našim partnerom pre najvýhodnejšiu hypotéku a poistenie. Viac ako 10 rokov skúseností a úvery v hodnote 150 miliónov EUR sú garanciou spoľahlivosti a profesionálneho prístupu.


Prečo sa rozhodnúť pre získanie úveru na bývanie s nami?

1. Získať najlepšiu hypotéku znamená porovnať si ponuku všetkých bánk. Môžete to vybaviť osobne, alebo sa spoľahnúť na nás, pretože s nami sa dostanete k ponuké bánk na počkanie.

2. Hovoria Vám v banke, že práve ich hypotéka je pre Vás najvýhodnejšia? Pomôžeme Vám zistiť, či je to skutočne tak.

3. Nechajte si pomôcť v celom procese vybavovania financovania. Pri vyjednávaní podmienok s bankou získate silného partnera.

4. Ako si uľahčiť život a zjednodušiť papierovačky? Hypocentrum Vás zastúpi v komunikácii so znalcom, realitnou kanceláriou či developerom.

5. Povinnosti nechajte na nás. Zabezpečíme Vám to najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.

6. Vybavením úveru naša starostlivosť o Vás nekončí. Dohliadneme za Vás na splnenie podmienok banky po vyčerpaní úveru.

7. Nezaplatíte pritom ani o cent viac, ako pri vybavovaní hypotéky priamo v banke. Navyše Vám garantujeme úsporu z vašich nákladov na vybavenie úveru.
 

KONTAKT:

Hypocentrum finančné služby, s.r.o.
Laurinská 18, 811 01 Bratislava
mobil: +421 911 892 136
tel.: +421 2 5720 6181
e-mail: info-ZVNC-hypocentrum.sk
www.hypocentrum.sk

Novinky a aktuality
30.3.20220 Zvažujete kúpu nového bytu? Je lepšia novostavba alebo radšej starší byt? Nekonečná dilema. Bratislava. Možno aj vy patríte medzi ...
14.1.2019 Zvýšia sa v roku 2019 ceny bytov? Rok 2018 sa vyznačoval kontinuálnym rastom cien bývania. V 1. polroku rástli ceny najmä mimo ...
20.11.2018 Ceny bytov lámu rekordy, analytici však bublinu nevidia "Ak v rokoch 2016 a 2017 medziročne stúpli ceny v silných lokalitách ako ...
10.7.2018 Ceny nových bytov v Bratislave naďalej stúpajú BRATISLAVA - Predaju novostavieb sa v druhom štvrťroku tohto roka v Bratislave ...
4.5.2018 KOŠICE ČI PREŠOV. ĽUDIA SÚ TERAZ OCHOTNÍ ZA BYTY PRIPLATIŤ Ceny bytov stúpli za posledné roky o 40 až 60 percent. VÝCHOD. ...
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
V krátkosti o nás

Aby sme proces získania vašej vysnívanej nehnuteľnosti čo najviac zjednodušili, vytvorili sme nový koncept služieb. Spojili sme služby realitnej kancelárie XX REAL a Hypocentra pod „jednu strechu“. 

Garanciou kvality sú vyše 15-ročné skúsenosti so sprostredkovaním finančných služieb a rovnako silné skúsenosti s realitným trhom.
 
Nestrácajte čas hľadaním, triedením a štúdiom všetkých potrebných informácií. Získajte ponuku financovania a bývania pripravenú presne pre vaše potreby.

Mgr. Ján Migaš