XX REAL - realitná kancelária

Hypocentrum

Bytový dom CAPITIS

IBV - Nábrežie

Chochoľná - Velčice

Obytná zóna Majer

Beckovská Vieska
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Čo prináša Perla Ružinova v druhej etape?

Mestský rezidenčný komplex Perla Ružinova, stojaci medzi Mierovou, Kaštieľskou a Gagarinovou ulicou, spustil predpredaj II. etapy. K rezidenčným vežiam Diamant a Platinum pribudnú ďalšie tri – Rubín, Zafír s plánovaným dokončením v júni 2016 a Smaragd, ktorý bude dokončený v septembri 2016.

V ponuke 16 poschodových vežiakov sa nachádza vyrovnaná skladba bytov, zhodne po 52 dvoj- a trojizbových bytov a 58 štvorizbových bytov. Výmery bytov sú prispôsobené aktuálnym potrebám a očakávaniam kupujúcich vzhľadom na koncovú cenu. Obytná plocha bez balkóna začína pri dvojizbákoch na primeraných 44 m2 a pri štvorizbových sa ponúkajú byty do veľkosti 160 m2, najčastejšie ich v ponuke nájdeme s výmerou 75,5 m2. Najlacnejší byt sa predáva za 80 450 EUR a najdrahší za 267 000 EUR.  

Byty sú vzhľadom na priaznivú cenu, vyhľadávanú lokalitu Ružinova, všetku potrebnú občiansku vybavenosť v okolí a dobré dopravné napojenie, vhodné pre mladé rodiny, ale aj pre jednotlivcov, ktorí riešia svoje vlastné prvé bývanie. Dvojizbový byt je pri úrokovej sadzbe 2,5% dostupný už od 318 EUR mesačne*.


Budovy sú od seba funkčne a prevádzkovo oddelené, prepojené podzemnými garážami a parterom s obchodnou galériou. Vďaka II. etape pribudne pre obyvateľov a návštevníkov na prvých dvoch nadzemných podlažiach ďalších 2 000 m2 určených pre obchodnú galériu, čím sa rozšíri priestor pre nové prevádzky a služby zvyšujúce komfort bývania. Od tretieho do šestnásteho nadzemného podlažia sa v každej veži nachádza 81 bytových jednotiek, pričom na poschodí je umiestnených 6 dvoj- až štvorizbových bytov, každý s vlastným balkónom.

Dispozičné riešenia sú užívateľsky veľmi dobre a logicky riešené, pretože sa myslelo na oddelenie dennej od nočnej časti s hygienickým zázemím, navyše sa v bytoch nachádza dostatok úložných priestorov.“, hovorí Michal Zajíček, analytik realitného trhu.

Dizajn rezidenčných veží bol navrhnutý tak, aby na jednej strane spĺňal funkčnú predstavu - prepojenie bývania, služieb a oddychu – a na druhej strane, aby vzhľad budov harmonicky zapadol do už existujúcej okolitej zástavby. Výstavbou druhej etapy vznikne ďalší vnútro areálový blok, s oddychovou pešou zónou so zeleňou, čo určite ocenia nielen rodiny s deťmi ale aj jednotlivci, ktorí si radi oddýchnu v peknom a upravenom prostredí.

Vzhľadom na problematickosť parkovania v Ružinove, budú mať budúci majitelia dostatočný počet parkovacích miest v podzemnej garáži, nielen pre svoje potreby, ale aj pre návštevy.

 

Viac informácií nájdete tu.

Novinky a aktuality
30.3.20220 Zvažujete kúpu nového bytu? Je lepšia novostavba alebo radšej starší byt? Nekonečná dilema. Bratislava. Možno aj vy patríte medzi ...
14.1.2019 Zvýšia sa v roku 2019 ceny bytov? Rok 2018 sa vyznačoval kontinuálnym rastom cien bývania. V 1. polroku rástli ceny najmä mimo ...
20.11.2018 Ceny bytov lámu rekordy, analytici však bublinu nevidia "Ak v rokoch 2016 a 2017 medziročne stúpli ceny v silných lokalitách ako ...
10.7.2018 Ceny nových bytov v Bratislave naďalej stúpajú BRATISLAVA - Predaju novostavieb sa v druhom štvrťroku tohto roka v Bratislave ...
4.5.2018 KOŠICE ČI PREŠOV. ĽUDIA SÚ TERAZ OCHOTNÍ ZA BYTY PRIPLATIŤ Ceny bytov stúpli za posledné roky o 40 až 60 percent. VÝCHOD. ...
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
V krátkosti o nás

Aby sme proces získania vašej vysnívanej nehnuteľnosti čo najviac zjednodušili, vytvorili sme nový koncept služieb. Spojili sme služby realitnej kancelárie XX REAL a Hypocentra pod „jednu strechu“. 

Garanciou kvality sú vyše 15-ročné skúsenosti so sprostredkovaním finančných služieb a rovnako silné skúsenosti s realitným trhom.
 
Nestrácajte čas hľadaním, triedením a štúdiom všetkých potrebných informácií. Získajte ponuku financovania a bývania pripravenú presne pre vaše potreby.

Mgr. Ján Migaš